Modelowanie sylwetki jako sposób na redukcją tłuszczu

Modelowanie sylwetki polega na usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, w których nie można tego zrobić skutecznie za pomocą diety i ćwiczeń. Spalanie tłuszczu za pomocą ćwiczeń wykonywanych na daną partię ciała nie sprawia, że organizm zacznie spalać tłuszcz właśnie w tym miejscu, lecz sam decyduje, w których miejscach to nastąpi. Z tego względu coraz więcej osób chcąc wysmuklić ciało, decyduje się na zabiegi wyszczuplające, które pozwalają pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, ud, kolan, a także podbródka.

Modelowanie sylwetki za pomocą zabiegu ONDA Deka

ONDA Deka to innowacyjna metoda likwidacji tłuszczu. Urządzenie emituje mikrofale o bezpiecznej częstotliwości 2,45 GHz, które pomijają warstwę naskórka i skóry właściwej, docierając do tkanki tłuszczowej. W wyniku działania fal w komórkach metabolicznych dochodzi do powstania tzw. stresu metabolicznego, wskutek którego ich błona komórkowa ulega zniszczeniu. Przed wykonaniem zabiegu, skóra zostaje posmarowana specjalnym preparatem, który ułatwia poruszanie się głowicy. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa ciepło, natomiast głowica posiada system chłodzenia kontaktowego, który zapobiega przegrzaniu i poparzeniu tkanki skórnej. Mikrofale nie tylko redukują tkankę tłuszczową, lecz także regenerują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna. Onda Deka doskonale sprawdza się również w redukcji cellulitu.

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE – zabieg na smukłe ciało

Endermologie LPG Alliance to masaż podciśnieniowy, który może być stosowany na twarz lub wybraną partię ciała w celu wyszczuplenia i ujędrnienia. Aby zapobiec bezpośredniemu kontaktowi rolek masujących ze skórą oraz uniknąć podrażnień, osoba poddana zabiegowi zakłada specjalny kombinezon. Głowica z rolką masującą wyposażona jest w system zasysania fałdek skóry, dzięki czemu następuje szybsza likwidacja tkanki tłuszczowej. W trakcie masażu skóra zostaje pobudzona na każdej głębokości, natomiast komórki tłuszczowe wprawione w ruch. Dzięki temu ich struktura łączna zostaje osłabiona i prędzej zniszczona. Zabieg zwiększa również produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale regeneruje i ujędrnia skórę. Ponadto to skuteczna metoda w likwidacji grudek cellulitu, usprawnienia krążenia krwi i limfy na poziomie komórkowym.
Modelowanie sylwetki to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała oraz na ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dlatego Onda Deka oraz Endermologia LPG Alliance to zabiegi, które zyskują coraz większą popularność wśród kobiet bezskutecznie zmagających się z nadmiarem tłuszczu oraz cellulitem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Najczęstsze choroby, z którymi pacjentów zgłaszających się do lekarzy neurologów

Układ nerwowy w sposób zależny i niezależny od woli człowieka steruje całym jego organizmem. Wszelkiego rodzaju zaburzenia funkcjonowania mózgu, jak i nerwów są zazwyczaj bardzo niebezpieczne i wymagają pilnej diagnostyki oraz leczenia. Szczególnie wyczuleni są na to lekarze neurolodzy, którzy na co dzień zajmują się ludzkim układem nerwowym. Najczęstsze choroby, […]