Chęć bycia jak gwiazdy – jak uzyskać piękny uśmiech?

Przeglądając okładki gazet widzimy tylko idealnych ludzi, którzy wyglądają tak, jak każdy by chciał wyglądać. Najbardziej widoczne jest to z gwiazdami Hollywood. Chcemy się upodabniać do gwiazd i idoli, dlatego po przeglądaniu okładek ze zdjęciami zastanawiamy się co możemy zmienić w swoim wyglądzie. Niestety bardzo często nie zwracamy uwagi na to, że takie zdjęcia zostają poddane obróbce grafika, aby pozbyć się wszystkich niedoskonałości. Przez to wpadamy w kompleksy i chcemy stać się idealni. Czasem efektem tego są różne choroby, tak jak np. nadmierne odchudzanie doprowadza do zbyt dużej utraty wagi. Pozytywnym efektem działania okładek jest chęć osiągnięcia śnieżnobiałego uśmiechu. Jest to do osiągnięcia dla każdego, trzeba tylko poznać odpowiednie metody.

Białe zęby

Aby wybielić zęby w domu nie potrzeba dużego nakładu finansowego. Wystarczy wybrać odpowiedni sposób i zacząć działać. Na początku trzeba zmienić swoją dietę i unikać kawy, herbaty i soków. Napoje te na stałe przebarwiają zęby. Najtańszą i najczęściej wybieraną metodą jest pasta wybielająca do zębów. Ceny zaczynają się od kilku złotych więc każdy może sobie na to pozwolić. Daje to efekty lecz nie tak bardzo widoczne jak w reklamach. Kolejnym sposobem są paski, żele i lakiery wybielające. Te zabiegi również można przeprowadzić w domu i również nie kosztują dużo. Efekty po takim wybielaniu będą większe niż w przypadku samej pasty.

Wybielanie w gabinecie stomatologicznym

Decydując się na radykalne zmiany uśmiechu nie unikniemy wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pierwszym krokiem jest usunięcie kamienia nazębnego i wymiana plomb, jeśli stare są już przebarwione. Kolejnym krokiem może być metoda z użyciem nakładek. Dentysta po zrobieniu odcisku zębów wykona idealnie dopasowaną nakładkę, którą wypełnia się w domu specjalnym żelem. Najszybszą metodą wybielania zębów jest naświetlanie w gabinecie stomatologicznym. Efekt jest wyraźnie widoczny zaraz po wyjściu z gabinetu. Najbardziej radykalną i najskuteczniejszą metodą jest zastosowanie licówek, które przykleja się na zęby. Mogą mieć one dowolnie wybrany odcień bieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Produkty bogate w witaminy

Produkty bogate w witaminy Ostatnio możemy zaobserwować, że wszędzie reklamuje się suplementy diety, można je kupić dosłownie nawet na stacji paliw i to powinien być pierwszy sygnał, nie kupuj tego suplementu, bo to nic nie zmieni. Niestety zafascynowani faktem, że w reklamie występuje super szczupła pani, która kiedyś była gruba […]